Menu Sluiten

Harrie stopt als vrijwilliger

Beste (oud)leden,

Tijdens de vakantieperiode hebben wij onverwachts bericht gehad van één van onze vrijwilligers. Het bestuur wilt u hierover informeren. 

Door recent gestelde diagnose heeft lesgever Harrie de Laat te horen gekregen dat hij ongeneeslijk ziek is. Daarom heeft hij besloten per direct te stoppen met lesgeven. Hij wil de tijd die hij nog heeft, besteden met zijn familie en dierbaren om zich heen.

Wij zijn Harrie enorm dankbaar dat hij zich sinds 2009 heeft ingezet binnen onze vereniging om kinderen de zwemtechnieken bij te brengen. Vele kinderen hebben dankzij Harrie hun diploma mogen behalen. 

Wij hebben Harrie alle sterkte toegewenst voor de komende periode.

Mocht u nog een bericht of kaart naar Harrie willen sturen dan kan dat via: voorzitter@bzv.nl of via Harrie de Laat, p/a Vlietdijk 178, 5245 RG te Rosmalen. Wij zorgen dan dat de berichten bij Harrie komen.

Hopende u voldoende te hebben geïnformeerd,

Bestuur Bossche ZwemVereniging